Team

Directie
Karin Sommer (directeur) (directie@cbskorenmaat.nl)

Groepsindeling
Groep 1-2A
Marieke Doornenbal (marieked@cbskorenmaat.nl)

Groep 1-2B 
Anske van Bruggen (anske@cbskorenmaat.nl)
Leerkracht (gegevens bekend in de groep)

Groep 1-2C
Willemien Wiggers (willemien@cbskorenmaat.nl)
Joke van Voorthuizen (joke@cbskorenmaat.nl

Groep 3 A
Irene van Veen (Irene@cbskorenmaat.nl)
Daniëlle v.d. Braak (danielle@cbskorenmaat.nl)

Groep 3B
Marianne v.d. Heg (marianne@cbskorenmaat.nl)
Thieske van Doorn (thieske@cbskorenmaat.nl)

Groep 4 A
Henny van de Fliert (henny@cbskorenmaat.nl)
Lianne v.d. Hoef (lianne@cbskorenmaat.nl)

Groep 4 B
Anneke Maat (anneke@cbskorenmaat.nl)

Groep 5

Conny de Koning (connyk@cbskorenmaat.nl)
Karen Kraaijveld (karen@cbskorenmaat.nl)

Groep 5-6
Annelies Langenberg (annelies@cbskorenmaat.nl)
Anita Overeem (anita@cbskorenmaat.nl)

Groep
 6
Marieke Tollenaar (marieke@cbskorenmaat.nl)
Marita Eilander (marita@cbskorenmaat.nl)

Groep 7
Julian Braal (julian@cbskorenmaat.nl)
Anita Overeem (anita@cbskorenmaat.nl)

Groep 7-8
Inge Margo de Bart (ingemargo@cbskorenmaat.nl
Miranda den Hoed (miranda@cbskorenmaat.nl

Groep 8
Edith Punt (edith@cbskorenmaat.nl)

MT
Karin Sommer (directeur)
Marianne van de Heg (coördinator onderbouw)
Miranda den Hoed (coördinator bovenbouw)
Inge Veenstra (IB)
Gerrit van den Brink (beleidsmedewerker + plv. directeur)

Onderwijsondersteunend personeel
IB (Interne Begeleiding - leerlingenzorg)
Inge Veenstra (ib@cbskorenmaat.nl)
 
Onderwijsassistenten
Erica van Doorn (erica@cbskorenmaat.nl) sectie 1-2
Willicia van de Hee (willicia@cbskorenmaat.nl) sectie 3-4
Roos Verkade (roos@cbskorenmaat.nl) sectie 5-6
Miranda van de Vliert (mirandav@cbskorenmaat.nl) sectie 7-8

MRT (Motorisch Remedial Teacher)
Irene van Veen (irene@cbskorenmaat.nl )

Administratie
Mariska Gaasbeek (administratie@cbskorenmaat.nl)

Conciërge
Jaap van ‘t Hol (jaap@cbskorenmaat.nl)